Kontakt

Sanpol Gliwice

Punkt sprzedaży Sanpol w Gliwicach znajduje się przy ul. Generała Józefa Sowińskiego 25F i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Generała Józefa Sowińskiego 25F

44-121 Gliwice

Telefony

(32) 23-06-367


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Nasz zespół

Artur Rzeczkowski

Doradca Klienta

+48 605175847
[email protected]

Agnieszka Stolarczyk

Doradca Klienta

+48 605175528
[email protected]

Promocje lokalne

Aktualne promocje

Punkt sprzedaży Sanpol Gliwice (Generała Józefa Sowińskiego 25F) oferuje szeroką ofertę produktów produktów  związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Gliwice - jakie produkty tutaj kupisz?

Wśród nich znajdują się rury, kształtki, pompy ciepła, armatura, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy, instalacje z tworzyw, zbiorniki, rekuperacja i wiele innych. Produkty te pochodzą od uznanych producentów i charakteryzują się wysoką jakością, co pozwala na ich bezawaryjne i długotrwałe użytkowanie.

Sklep instalacyjny Sanpol Gliwice - idealne miejsce dla instalatorów czy hydraulików

Hurtownia instalacyjna Sanpol to świetne miejsca zarówno dla hydraulików, jak i instalatorów. Każdy może się tutaj zaopatrzyć się w niezbędne elementy do przeprowadzania profesjonalnych prac. Natomiast dla osób, które przeprowadzają remonty lub budują domy, sklepy te stanowią cenne źródło wiedzy i pomocy przy doborze odpowiednich produktów.

W nazym punkcie pracują doświadczeni fachowcy, którzy posiadają wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dzięki temu są w stanie udzielić fachowej porady oraz pomóc w doborze odpowiednich produktów, które spełnią wymagania klientów.

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

Sposoby płatności w punkcie obsługi Klienta Sanpol Gliwice: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.