Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Gorzów Wielkopolski

Punkt sprzedaży Sanpol w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się przy ul. Kasprzaka 5 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Kasprzaka 5

66-400 Gorzów Wielkopolski

Telefony

(95) 72-38-675


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Nasz zespół

Daniel Kupis

Doradca Klienta

+48 605 177 341
[email protected]

Sylwia Kostańska

Doradca Klienta

+48 605 177 403
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol – hurtownia instalacyjna Gorzów Wielkopolski. (ul. Kasprzaka 5) to punkt sprzedaży, który oferuje bogatą gamę produktów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji. Nasza oferta obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów – od podstawowych elementów montażowych, aż po zaawansowane systemy grzewcze i wentylacyjne.

Sanpol Gorzów Wielkopolski - co znajdziesz w ofercie punktu?

W ofercie sklepu hydraulicznego w Gorzowie Wielkopolskim znajdują się rury, kształtki, pompy ciepła, armatura, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy, instalacje z tworzyw, zbiorniki, rekuperacja i wiele innych. Produkty te pochodzą od renomowanych producentów i wyróżniają się wysoką jakością, co zapewnia ich niezawodność i długowieczność.

Sanpol – hurtownia sanitarna Gorzów Wielkopolski jest doskonałym miejscem zarówno dla hydraulików, jak i instalatorów, którzy mogą tam znaleźć wszystkie niezbędne elementy do profesjonalnych prac. Dla osób przeprowadzających remonty lub budujących domy, sklep stanowi cenne źródło wiedzy i pomocy w doborze odpowiednich produktów. Wszystko dla komfortu i niezawodności instalacji.

Nasza oferta obejmuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie systemów grzewczych, takie jak kotły gazowe czy pompy ciepła, gwarantujące bezpieczeństwo, wydajność i oszczędność energii.

Sklep instalacyjny z profesjonalną obsługą

Jako doświadczona hurtownia wodno instalacyjna w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy szeroki asortyment produktów dla każdego, kto poszukuje solidnych, wytrzymałych i niezawodnych elementów hydraulicznych. W sklepie pracują fachowi doradcy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie na temat różnych systemów grzewczych i instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dzięki temu są w stanie udzielić fachowej porady oraz pomóc w wyborze odpowiednich produktów, które będą spełniać wymagania klientów.

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

Nasza hurtownia instalacyjna oferuje profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny i wygodne metody płatności. 

Sposoby płatności w punkcie obsługi Klienta Sanpol Gorzów Wlkp.: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy do odwiedzenia nas pod adresem ul. Kasprzaka 5, Gorzów Wielkopolski!