Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Kalisz

Punkt sprzedaży Sanpol w Kaliszu znajduje się przy ul. Wrocławskiej 48 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Wrocławska 48

62-800 Kalisz

Telefony

(62) 31-00-710


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Tomasz Gościniak

Doradca Klienta

+48 605 174 899
[email protected]

Wiesław Pera

Doradca Klienta

+48 605 177 366
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol Kalisz (ul. Wrocławska 48) to punkt handlowy, który oferuje bogaty asortyment produktów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Kalisz - jakie produkty są w asortymencie?

Możesz u nas kupić np. w rury, kształtki, pompy ciepła, armatura grzewcza, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy, instalacje z tworzyw, zbiorniki, rekuperacja i wiele innych. Wszystkie produkty w ofercie sklepu są wysokiej jakości i pochodzą od uznanych producentów, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.

Punkt sprzedaży Sanpol to idealne miejsce dla hydraulików i instalatorów, którzy mogą tam znaleźć wszystkie niezbędne elementy do profesjonalnych prac. Sklep jest również wartościowym źródłem wiedzy i pomocy - nie tylko jesteśmy miejscem zakupu towarów, ale i zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne.

Sanpol Kalisz - hurtownia instalacyjna z fachowym doradztwem

W naszym sklepie hydraulicznym  pracują specjaliści z doświadczeniem, którzy posiadają wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Gwarantujemy partnerstwo w codziennej pracy!

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

Sposoby płatności w punkcie handlowym Sanpol Kalisz: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.