Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Kraków

Punkt sprzedaży Sanpol w Krakowie znajduje się przy ul. Zawiłej 57C i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Zawiła 57c

30-390 Kraków

Telefon

(12) 26-01-238


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Grzegorz Filipowski

Doradca Klienta

+48 605 177 750
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol Kraków (ul. Zawiła 57c) jest sklepem, który oferuje szeroką gamę produktów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Oferta punktu Sanpol Kraków - co kupisz?

W ofercie sklepu można znaleźć rury, kształtki, armaturę, kotły gazowe, pompy, grzejniki panelowe, instalacje z tworzyw, zbiorniki, rekuperację i wiele innych produktów. Wszystkie oferowane w sklepie produkty są wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych producentów.

Punkt sprzedaży Sanpol w Krakowie jest dedykowany szczególnie dla hydraulików i instalatorów, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów do profesjonalnych prac. W sklepie można znaleźć wszystkie istotne produkty do wykonania prac związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i systemami grzewczymi. Oprócz sprzedaży produktów, Sanpol zapewnia także wsparcie i doradztwo techniczne.

Sanpol Kraków - hurtownia instalacyjna

W naszym punkcie sprzedaży, sklepie hydraulicznym pomocą służą specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy posiadają wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

To sprawia, że Sanpol jest wartościowym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tymi dziedzinami. Dzięki temu, można liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze najlepszych produktów do indywidualnych potrzeb.

Sanpol Kraków to nie tylko miejsce sprzedaży produktów, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, m.in:

Opcje płatności w punkcie obsługi Klienta Sanpol Kraków: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.