Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Lublin

Punkt sprzedaży Sanpol w Lublinie znajduje się przy ul. Rapackiego 19 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Rapackiego 19

20-150 Lublin

Telefon

(81) 75-68-014


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Jakub Wróblewski

Doradca Klienta

+48 48 605 177 506
[email protected]

Aleksander Wiak

Doradca Klienta

+48 605 175 201
[email protected]

Promocje lokalne

Promocje ogólnopolskie

Sanpol Lublin (ul. Rapackiego 19) to punkt obsługi Klienta, gdzie możesz zakupić wiele różnorodnych produktów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Lublin - co mogę tutaj kupić?

W asortymencie znajdziesz np. rury, kształtki, armaturę, kotły gazowe, pompy ciepłą, grzejniki panelowe, instalacje z tworzyw, zbiorniki, rekuperację i wiele innych produktów. Oferowane w naszym punkcie produkty są wysokiej jakości i pochodzą tylko od sprawdzonych producentów z danej branży.

Sanpol Lublin to idealne miejsce dla hydraulików i instalatorów, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów do profesjonalnych prac. W sklepie można znaleźć wszystkie niezbędne elementy do wykonania prac związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i systemami grzewczymi. Oprócz sprzedaży produktów, Sanpol zapewnia także wsparcie i doradztwo techniczne.

Na miejscu masz do dyspozycji specjalistów z doświadczeniem, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Sanpol Lublin - sklep hydrauliczny dla specjalistów

To właśnie dlatego Sanpol jest wartościowym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tymi dziedzinami. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze najlepszych produktów do indywidualnych potrzeb.

Sanpol Lublin to nie tylko miejsce sprzedaży produktów, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów.

Sklep oferuje szeroki wybór produktów, m.in:

Opcje płatności w punkcie handlowym Sanpol Lublin: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.