Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Ostrów Wielkopolski

Punkt sprzedaży Sanpol w Ostrowie Wielkopolskim znajduje się przy ul. Strzeleckiej 57 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Strzelecka 57

63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefony

(62) 73-69-630


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Hubert Mesnerowicz

Doradca Klienta

+48 605 177 313
[email protected]

Mateusz Frąszczak

Doradca Klienta

+48 605 174 903
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol Ostrów Wielkopolski (ul. Strzelecka 57) - profesjonalny punkt sprzedaży, które udostępnia wiele produktów, głównie związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Ostrów Wlkp. - bogata oferta produktowa

W sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów wysokiej jakości, wśród których można wymienić rury, kształtki, armaturę grzewczą, kotły gazowe, pompy ciepła, grzejniki panelowe, instalacje z tworzyw, zbiorniki, rekuperację i wiele innych.

Sanpol Lublin to idealne miejsce dla hydraulików i instalatorów, którzy potrzebują wszystkich niezbędnych elementów do wykonania prac związanych np. instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i systemami grzewczymi.

Sanpol Ostrów - sklep instalacyjny i hydrauliczny z doradztwem technicznym

W Sanpol Ostrów Wielkopolski znajdziesz także wsparcie i doradztwo techniczne. Na miejscu możesz skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat różnych systemów grzewczych i instalacji wodno-kanalizacyjnych. Sklep oferuje produkty pochodzące tylko od sprawdzonych producentów z danej branży.

Dlatego jest to wartościowe źródło wiedzy dla osób zajmujących się tymi dziedzinami, którzy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze najlepszych produktów do indywidualnych potrzeb.

Sanpol w Ostrowie Wielkopolskim to także partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, w tym kotły gazowe, pompy ciepła, wentylację i rekuperację, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe, instalacje tworzywowe, miedziane i stalowe instalacje.

Wszystko to czyni Sanpol Lublin, sklep hydrauliczno-instalacyjny, który jest idealnym miejscem do zakupów dla osób, które potrzebują wysokiej jakości produktów oraz wsparcia i doradztwa technicznego. Zapraszamy na zakupy!

Rodzaje płatności w punkcie obsługi Klienta Sanpol Ostrów Wielkopolski: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.