Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Piła

Punkt sprzedaży Sanpol w Pile znajduje się przy ul. Kossaka 102/6 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Kossaka 102

64-920 Piła

Telefony

(67) 34-92-007

(67) 34-92-006


Napisz do nas

pila@sanpol.pl

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

24 grudnia

31 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Robert Tonn

Doradca Klienta

+48 605 175 872
robert.tonn@sanpol.pl

Aktualne promocje

Sanpol Piła (ul. Kossaka 102/6) to miejsce, w którym dostępne są w sprzedaży produkty związane z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Piła - co znajdę w ofercie punktu?

W ofercie sklepu znajdują się między innymi rury, kształtki, armatura, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy ciepła, instalacje z tworzyw sztucznych, zbiorniki, a także rekuperacja. Wszystkie produkty, które oferuje Sanpol, pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się wysoką jakością.

Sanpol to miejsce dedykowane hydraulikom czy instalatorów, poszukującym produktów najwyższej jakości. Sklep oferuje wszystkie potrzebne elementy, które są niezbędne do realizacji prac związanych np. z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi czy systemami grzewczymi. Wraz z produktem, Sanpol zapewnia także pomoc i wsparcie techniczne.

Sanpol Piła - sklep instalacyjny dla wymagających

W sklepie pracują fachowi doradcy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dzięki temu Sanpol jest wartościowym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tymi dziedzinami. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne porady i pomoc w doborze najlepszych produktów dla swoich indywidualnych potrzeb.

Sklep oferuje szeroki wybór produktów, w tym kotły gazowe, pompy ciepła, wentylację i rekuperację, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe.

Sanpol Piła to nie tylko punkt handlowy czy sklep hydrauliczny, gdzie można nabyć produkty, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów.

Opcje płatności w punkcie sprzedaży Sanpol Piła: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.