Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Sanpol Poznań

Punkt sprzedaży Sanpol w Poznaniu znajduje się przy ul. Pokrzywno 8 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Pokrzywno 8

61-315 Poznań

Telefon

(61) 87-46-820


Napisz do nas

poznaneh@sanpol.pl

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

24 grudnia

31 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Nasz zespół

Bartłomiej Patrzykąt

Doradca Klienta

+48 605175813
bartlomiej.patrzykat@sanpol.pl

Tomasz Kozłowski

Doradca Klienta

+48 605177056
tomasz.kozlowski@sanpol.pl

Jacek Pielak

Doradca Klienta

+48 605175620
jacek.pielak@sanpol.pl

Aktualne promocje

Sanpol Poznań (ul. Pokrzywno 8) to punkt handlowy, który oferuje różnorodne produkty związane z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Poznań - pompy ciepła, kotły gazowe czy rekuperacja

W asortymencie Sanpol znajdziesz m.in.: rury, kształtki, armatura, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy ciepła, instalacje z tworzyw sztucznych, zbiorniki, a także rekuperacja. Wszystkie produkty, które oferuje Sanpol, pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się wysoką jakością.

Sanpol to przede wszystkim punkt obsługi hydraulików czy instalatorów, poszukującym produktów najwyższej jakości.

Sanpol oferuje wszystkie potrzebne elementy, które są niezbędne do realizacji prac związanych np. z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi czy systemami grzewczymi. Wraz z produktem, Sanpol zapewnia także pomoc i wsparcie techniczne.

Sanpol Poznań - sklep instalacyjny i hydrauliczny z profesjonalnym doradztwem

W naszym punkcie znajdziesz doświadczonych fachowców, posiadających olbrzymią wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Między innymi właśnie dlatego Sanpol jest wartościowym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tymi dziedzinami. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne porady i pomoc w doborze najlepszych produktów dla swoich indywidualnych potrzeb.

Nasz punkt sprzedaży przy ul. Pokrzywno 8 pozwala na zamówienie wielu produktów, takich jak: kotły gazowe, pompy ciepła, wentylację i rekuperację, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe.

Sanpol Przeźmierowo to nie tylko sklep instalacyjny czy hydrauliczny, gdzie można nabyć produkty, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów.

Sposoby płatności w punkcie sprzedaży Sanpol Poznań: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.