Kontakt

Sanpol Rybnik

Punkt sprzedaży Sanpol w Rybniku znajduje się przy ul. Rudzkiej 102 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:30. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Rudzka 102

44-200 Rybnik

Telefony

(32) 32-00-004

(32) 32 00 006


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:30

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Nasz zespół

Mateusz Drabik

Doradca Klienta

+48 605 177 660
[email protected]

Grzegorz Gładysiak

Doradca Klienta

+48 605 177 660
[email protected]

Promocje lokalne

Aktualne promocje

Sanpol Rybnik (ul. Rudzka 102) to punkt handlowy, który oferuje różnorodne produkty związane z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Rybnik - zobacz, co znajdziesz w asortymencie

W ofercie naszego punktu znajdują się m.in.: rury, kształtki, armatura, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy ciepła, instalacje z tworzyw sztucznych, zbiorniki, a także rekuperacja. Wszystkie produkty, które oferuje Sanpol, pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się wysoką jakością.

Sanpol to przede wszystkim punkt obsługi hydraulików czy instalatorów, poszukującym produktów najwyższej jakości.

Sanpol oferuje wszystkie potrzebne elementy, które są niezbędne do realizacji prac związanych np. z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi czy systemami grzewczymi. Wraz z produktem, Sanpol zapewnia także pomoc i wsparcie techniczne.

W naszym punkcie znajdziesz doświadczonych fachowców, posiadających olbrzymią wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Sanpol Rybnik - sklep instalacyjno-hydrauliczny z doświadczonymi fachowcami

Właśnie właśnie dlatego Sanpol - jako sklep instalacyjny - jest wartościowym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tymi dziedzinami. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne porady i pomoc w doborze najlepszych produktów dla swoich indywidualnych potrzeb.

Nasz punkt handlowy przy ul.Rudzkiej 102 pozwala na zamówienie wielu produktów, takich jak: kotły gazowe, pompy ciepła, wentylację i rekuperację, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe.

Sanpol Rybnik to zarówno punkt sprzedaży z bogatą ofertą, gdzie można nabyć produkty, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów.

Formy płatności obsługi Klienta Sanpol Rybnik: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.