Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Szczecinek

Punkt sprzedaży Sanpol w Szczecinku znajduje się przy ul. 1 maja 52 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. 1 Maja 52

78-400 Szczecinek

Telefony

(94) 73-28-946


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 15:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Paweł Kowalec

Doradca Klienta

+48 605 177 994
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol to renomowany dystrybutor produktów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną, wentylacyjną i rekuperacyjną.

W Szczecinku, przy ulicy 1 maja 52, mieści się jeden z punktów handlowych Sanpol, który oferuje szeroki wybór produktów dla hydraulików i instalatorów.

Sanpol Szczecinek - jakie produkty w tym punkcie sprzedaży?

W sklepie hydrualicznym Sanpol w Szczecinku dostępne są kotły gazowe, pompy ciepła, wentylacja i rekuperacja, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe. Produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, co zapewnia ich wysoką jakość. W Sanpol w Szczecinku można liczyć na fachową pomoc doświadczonych pracowników, którzy posiadają olbrzymią wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Sanpol to nie tylko miejsce, gdzie można zakupić produkty, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów. Punkt w Szczecinku jest bazą wyjściową dla profesjonalistów, którzy szukają najwyższej jakości produktów, a także wsparcia i doradztwa technicznego. Pracownicy Sanpol w Szczecinku chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, służąc radą i pomocą przy doborze najlepszych rozwiązań dla konkretnych potrzeb.

Hurtownia instalacyjna Sanpol Szczecinek - jakość i profesjonalizm

Sanpol w Szczecinku stawia na profesjonalizm i jakość obsługi. Punkt handlowy to miejsce styku dystrybutor-instalator, w którym odbywa się nie tylko sprzedaż produktów, ale także wymiana wiedzy i doświadczeń. Sanpol w Szczecinku oferuje wsparcie dla hydraulików i instalatorów w każdym etapie pracy, od doboru produktów po montaż i serwis.

Współpracując z Sanpolem, klienci mają pewność, że korzystają z usług doświadczonych specjalistów, którzy stawiają na jakość i profesjonalizm w każdym aspekcie swojej działalności.

W sklepie Sanpol w Szczecinku można płacić gotówką lub kartą płatniczą, a dla stałych klientów dostępny jest kredyt kupiecki oraz możliwość płatności z odroczonym terminem.

Podsumowując, Sanpol - jako sklep instalacyjny - to miejsce, w którym hydraulicy i instalatorzy znajdą szeroki wybór produktów i wsparcie techniczne, a także możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń. Punkt handlowy w Szczecinku to miejsce, w którym profesjonalizm i jakość obsługi są na pierwszym miejscu.