Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Ustroń

Punkt sprzedaży Sanpol w Ustroniu znajduje się przy ul. Cieszyńskiej 51 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:30. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Cieszyńska 51

43-450 Ustroń

Telefony

(33) 85-45-443


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:30 - 15:30

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Nasz zespół

Ewa Santarius

Doradca Klienta

+48 605 177 299
[email protected]

Promocje lokalne

Aktualne promocje

Sanpol to ceniony dystrybutor produktów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną, wentylacyjną i rekuperacyjną.

W Ustroniu, przy ulicy Cieszyńskiej 51, mieści się jeden z punktów handlowych Sanpol, który oferuje szeroki wybór produktów dla hydraulików i instalatorów.

Oferta Sanpol Ustroń - co tutaj mogę kupić?

W sklepie Sanpol w Ustroniu dostępne są kotły gazowe, pompy ciepła, wentylacja i rekuperacja, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe. Produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, co zapewnia ich wysoką jakość. W Sanpol w Ustroniu można liczyć na fachową pomoc doświadczonych pracowników, którzy posiadają olbrzymią wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Sanpol to nie tylko miejsce, gdzie można nabyć produkty, ale przede wszystkim sklep hydrauliczny oraz instalacyjny i partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów. Punkt w Ustroniu jest bazą wyjściową dla profesjonalistów, którzy szukają najwyższej jakości produktów, a także wsparcia i doradztwa technicznego. Pracownicy Sanpol w Ustroniu chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, służąc radą i pomocą przy doborze najlepszych rozwiązań dla konkretnych potrzeb.

Sanpol Ustroń - hurtownia instalacyjna dla wymagających

Sanpol w Ustroniu stawia na profesjonalizm i jakość obsługi. Punkt handlowy to miejsce styku dystrybutor-instalator, w którym odbywa się nie tylko sprzedaż produktów, ale także wymiana wiedzy i doświadczeń. Sanpol w Ustroniu oferuje wsparcie dla hydraulików i instalatorów w każdym etapie pracy, od doboru produktów po montaż i serwis.

Współpracując z Sanpolem, klienci mają pewność, że korzystają z usług doświadczonych specjalistów, którzy stawiają na jakość i profesjonalizm w każdym aspekcie swojej działalności. W sklepie Sanpol w Ustroniu można płacić gotówką lub kartą płatniczą, a dla stałych klientów dostępny jest kredyt kupiecki oraz możliwość płatności z odroczonym terminem.

Podsumowując, Sanpol to miejsce, w którym hydraulicy i instalatorzy znajdą szeroki wybór produktów i wsparcie techniczne, a także możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń.