Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Wałbrzych

Punkt sprzedaży Sanpol w Wałbrzychu znajduje się przy ul. Wrocławskiej 109 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Wrocławska 109

58-306 Wałbrzych

Telefony

(74) 66-65-645


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 15:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Adriana Dolinna

Doradca Klienta

+48 605 177 321
[email protected]

Robert Telega

Doradca Klienta

+48 605 177 006
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol to dystrybutor produktów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną, wentylacyjną i rekuperacyjną.

Jeden z punktów handlowych Sanpol znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 109 w Wałbrzychu..

Sanpol Wałbrzych - sprawdź bogatą ofertę!

W punkcie Sanpol w Wałbrzychu oferowany jest szeroki wybór produktów dla hydraulików i instalatorów, w tym kotły gazowe, pompy ciepła, wentylacja i rekuperacja, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe.

Produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, co zapewnia ich wysoką jakość. W Sanpol w Wałbrzychu można liczyć na fachową pomoc doświadczonych pracowników, którzy posiadają olbrzymią wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Sanpol Wałbrzych - hurtownia instalacyjna z fachowymi doradcami

Sanpol to nie tylko miejsce, gdzie można nabyć produkty, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów. Punkt w Wałbrzychu jest bazą wyjściową dla profesjonalistów, którzy szukają najwyższej jakości produktów, a także wsparcia i doradztwa technicznego.

Pracownicy Sanpol w Wałbrzychu chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, służąc radą i pomocą przy doborze najlepszych rozwiązań dla konkretnych potrzeb.

Sanpol w Wałbrzychu stawia na profesjonalizm i jakość obsługi. Punkt handlowy to miejsce styku dystrybutor-instalator, w którym odbywa się nie tylko sprzedaż produktów, ale także wymiana wiedzy i doświadczeń. Sanpol w Wałbrzychu oferuje wsparcie dla hydraulików i instalatorów w każdym etapie pracy, od doboru produktów po montaż i serwis.

Współpracując z Sanpolem, klienci mają pewność, że korzystają z usług doświadczonych specjalistów, którzy stawiają na jakość i profesjonalizm w każdym aspekcie swojej działalności. W sklepie Sanpol w Wałbrzychu można płacić gotówką lub kartą płatniczą, a dla stałych klientów dostępny jest kredyt kupiecki oraz możliwość płatności z odroczonym terminem.