Kontakt

Sanpol Warszawa-Reguły

Punkt sprzedaży Sanpol w Regułach znajduje się przy ul. Regulskiej 2c i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:30. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Regulska 2c

05-816 Reguły

Telefon

(22) 24-26-236


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 15:30

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Grzegorz Brzostowski

Doradca Klienta

+48 605 175 861
[email protected]

Łukasz Marek

Doradca Klienta

+48 605 175 816
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol Warszawa-Reguły (ul. Regulska 2c) to miejsce, w którym dostępne są w sprzedaży produkty związane z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Sanpol Warszawa - co znajdę w ofercie punktu?

W ofercie sklepu znajdują się między innymi rury, kształtki, armatura, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy ciepła, instalacje z tworzyw sztucznych, zbiorniki, a także rekuperacja. Wszystkie produkty, które oferuje Sanpol, pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się wysoką jakością.

Sanpol to hurtownia instalacyjna dedykowane hydraulikom czy instalatorów, poszukującym produktów najwyższej jakości. Sklep oferuje wszystkie potrzebne elementy, które są niezbędne do realizacji prac związanych np. z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi czy systemami grzewczymi. Wraz z produktem, Sanpol zapewnia także pomoc i wsparcie techniczne.

Sanpol Warszawa - sklep hydrualiczny z bogatą ofertą

W sklepie pracują fachowi doradcy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dzięki temu Sanpol jest wartościowym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się tymi dziedzinami. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne porady i pomoc w doborze najlepszych produktów dla swoich indywidualnych potrzeb.

Sklep oferuje szeroki wybór produktów, w tym kotły gazowe, pompy ciepła, wentylację i rekuperację, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe.

Sanpol Warszawa/Reguły to nie tylko punkt handlowy, gdzie można nabyć produkty, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów.

Opcje płatności w punkcie sprzedaży Sanpol Warszawa: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.