Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
07/07/2020

Sanpol Wrocław i ROCA Polska szkolą studentów wrocławskiego ASP

Warsztaty Sanpol Roca i studenci ASP

Studenci Architektury Wnętrza (ASP) bardzo chętnie przyjęli zaproszenie i tłumnie pojawili się na praktycznym szkoleniu zarówno w salonie wyposażenia łazienek Sanpol we Wrocławiu, jak i fabryce ROCA w Gliwicach. Dzięki temu mogli z bliska obserwować proces produkcyjny, ale również skorzystali ze wskazówek specjalistów przy projektowaniu dwóch stanowisk wystawienniczych. Efekty ich pracy zostały odpowiednio docenione (w formie nagród) i wykorzystane (można je podziwiać w salonie Sanpol Wrocław).

20-21 marca – podczas warsztatów projektowych – studenci ASP pracowali przede wszystkim z asortymentem marek ROCA oraz Laufen, zapoznając się z głównie z ceramiką sanitarną, armaturą, meblami łazienkowymi i płytkami ceramicznymi.

Ostatnim etapem spotkania było wytypowanie zwycięzców. Jury – w 5-osobowym składzie – zdecydowało się wyróżnić aż cztery osoby.

  1.       Agata Gała
  2.       Kristina Busko
  3.       Klaudia Wawrzyńczyk oraz Jacek Gonera (ex aequo)

Poniżej prezentujemy nagrodzone projekty:Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za owocną współpracę firmie ROCA oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu za przyjęcie zaproszenia. Mamy nadzieję, że zespół studentów efektywnie wykorzystał szkolenie branżowe oraz warsztaty projektowe. Liczymy na kolejne tego typu wydarzenia, tym bardziej, że to marcowe zakończyło się takim sukcesem.