Kontakt

Sanpol Zielona Góra

Punkt sprzedaży Sanpol w Zielonej Górze znajduje się przy ul. Sulechowskiej 27a i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Sulechowska 27a

65-119 Zielona Góra

Telefon

(68) 45-21-477


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Wydarzenia

TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

Nasz zespół

Marek Drewniok

Doradca Klienta

+48 605 177 064
[email protected]

Aktualne promocje

Sanpol to dystrybutor artykułów z branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnek i rekuperacyjnej, którego jeden z punktów obsługi Klienta znajduje się przy ulicy Sulechowskiej 27a w Zielonej Górze.

Sanpol Zielona Góra - sprawdź ofertę

W tym punkcie handlowym oferowany jest bogaty wybór produktów dla hydraulików i instalatorów, w tym kotły gazowe, pompy ciepła, wentylacja i klimatyzacja, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe. Wszystkie towary pochodzą od uznanych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość.

W Sanpol w Zielonej Górze można liczyć na pomoc wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają olbrzymią wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Sanpol to nie tylko dobrze zaopatrzony punkt sprzedaży, ale także partner dla hydraulików i instalatorów, który służy wsparciem w codziennej pracy.

Hurtownia instalacyjna Sanpol Zielona Góra - dlaczego warto?

Punkt w Zielonej Górze jest bazą wyjściową dla specjalistów, którzy szukają produktów najwyższej jakości, jak również wsparcia i konsultacji technicznych. Pracownicy Sanpol chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad i pomocy przy doborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Sanpol w Zielonej Górze, dobrze wyposażony sklep hydrauliczny, stawia na profesjonalizm i jakość obsługi. Punkt handlowy to miejsce, w którym dystrybutor i instalator spotykają się i wymieniają nie tylko produkty, ale także wiedzę i doświadczenia.

Sanpol ZIelona Góra - jako hurtownia hydrauliczna -  oferuje wsparcie dla hydraulików i instalatorów na każdym etapie pracy, począwszy od doboru towarów, aż po ich montaż i serwis.

Współpraca z Sanpolem daje pewność, że korzysta się z usług doświadczonych specjalistów, którzy kładą nacisk na jakość i profesjonalizm we wszystkich aspektach swojej działalności.

W punkcie handlowym w Zielonej Górze masz możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą, a dla stałych klientów dostępny jest kredyt kupiecki oraz opcja płatności z odroczonym terminem.