Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
26/09/2020

Seria łazienkowa Koło MODO wzbogacona o nowe produkty

Seria łazienkowa Koło MODO wzbogacona o nowe produkty

Koło MODO – elegancka kolekcja ceramiki i mebli łazienkowych została wzbogacona o nowe produkty. Znajdziemy wśród nich miskę ceramiczną MODO Pure z ukrytymi mocowaniami, bidet oraz dwie nowe deski. Teraz zaaranżowanie łazienki dokładnie według indywidualnych potrzeb będzie jeszcze łatwiejsze.

Do kolekcji ceramicznej MODO dochodzi nowa miska WC MODO Pure. Brak widocznych mocowań sprawia, że prezentuje się ona elegancko i jest łatwiejsza do utrzymania w czystości. Seria została wzbogacona o bidet wiszący, także z krytymi mocowaniami.Aranżacja łazienki z szafką podumywalkową i nową miską z serii MODO.

Nowe produkty dostępne są opcjonalnie z powłoką Reflex KOŁO, która skutecznie chroni powierzchnię przed osadzaniem się kamienia i zanieczyszczeń. W efekcie Reflex KOŁO pozwala utrzymać w pomieszczeniu najwyższy poziom higieny.

Dodatkową nowością w kolekcji są dwa wzory desek:

  • klasyczna - pokrywa nachodzi na siedzisko
  • slim - siedzisko i pokrywa mają tę samą grubość

Oba rozwiązania łączy to, że sąwykonane z materiału o właściwościach antybakteryjnych i zostały wyposażone w specjalny system Click2Clean, umożliwiający proste wypięcie deski przy czyszczeniu. Nowe deski są kompatybilne z miskami WC z serii MODO.

Wszystkie miski toaletowe MODO są dostępne w technologii Rimfree®, czyli bez wewnętrznego rantu.

Czysta przyjemność


Kolekcja MODO to także gustowne meble łazienkowe, które zostały wykonane z płyty wilgocioodpornej,  gwarantującej trwałość, a także idealny wygląd przez długi czas. Szafki MODO są dostępne w standardowych rozmiarach: 50/60/80/100 cm. Dzięki możliwości swobodnego kompletowania nóżek, można łatwo dostosować sposób montażu szafki do indywidualnych wymagań użytkownika.

Standardowo w szafkach podumywalkowych, blendy wypełniające przestrzeń pomiędzy szufladami są w kolorze chrom. Oczywiście istnieje opcja skompletowania dodatkowych blend w kolorach: dąb i wenge.

Wszystkie szafki podumywalkowe posiadają duże, głębokie szuflady do przechowywania niezbędnych przedmiotów łazienkowych. Szuflady zostały wyposażone w mechanizm cichego domykania soft-close, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania.