Kontakt
09/06/2023

Świąteczna promocja - projektowanie łazienki za 99 zł

promocja projektowanie 29.11

Każdy z nas ma jakieś postanowienia noworoczne. A jeśli w Twoim przypadku łączą się one z metamorfozą mieszkania, w takim razie zapraszamy na promocję - projektowanie łazienki za 99 zł. Sprawdź szczegóły.

Czas na Nowy Rok, czas na metamorfozę łazienki! Koniec roku to idealny czas , żeby zaplanować działania aranżacyjne w nowym roku. Jeśli od kilku lat przymierzasz się do remontu łazienki, to trafiłeś idealnie.

Właśnie teraz - przez cały grudzień - obowiązuje promocja 99 zł na projektowanie łazienki, czyli spotkanie z naszym projektantem, który - podczas 2-godzinnego spotkania - przedstawi Ci wizualizację fotorealistyczną Twojego pomieszczenia.

projekt łazienki

Oczywiści najpierw przedstawisz mu swoją wizję, pokażesz rozmiary łazienki, a on zbierze to wszystko i prześlę Ci swoją propozycję. 

Jeśli przygotowujesz się do aranżacji wnętrza i szukasz inspiracji, zawsze możesz poprosić o wsparcie naszych projektantów w salonach łazienek i płytek. Stacjonują oni w Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze oraz Kaliszu. Mogą także pomóc Ci on-line - polecamy zapoznać się z tym rozwiązaniem tutaj.

To właśnie w tych miastach czekają na Ciebie doświadczeni fachowcy, którzy doradzą, na jakie rozwiązanie i style warto postawić. Klasyczny, nowoczesny, a może glamour?

Wanna czy prysznic? Małe czy duże płytki? Umywalka nablatowa czy wpuszczana? Miska WC stojąca czy wisząca? To tylko kilka dylematów, które pojawiają się w głowie przy wstępnym rozeznaniu.

Kolejne kroki możesz wykonać jednak z doświadczonym profesjonalistą. A jeśli zamówisz u nas łazienkę, wtedy możesz liczyć na jeszcze niższą cenę, tj. 1 zł przy zamówieniu powyżej 5000 zł.

Jeśli spróbujesz samodzielnie aranżować wnętrze, istnieje ryzyko popełnienia kosztownych błędów. Można ich uniknąć już dzięki spotkaniu z projektantem. Do 31 grudnia taka przyjemność kosztuje jedynie 99 zł.

Zobacz też:

Jak dobrać baterię do umywalki?
Wanna stalowa czy akrylowa – jaką wybrać?
Jak wybrać przycisk spłukujący do wc?
Mała łazienka z wanną - jak zaprojektować?
Na jakiej wysokości powinna być zamontowana miska wc?