Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
08/05/2021

Umywalki RAVAK Ceramic Slim wyróżnione w konkursie Dobry Design 2020

aktualności ravak ceramic slim

Konkurs Dobry Design 2020 to prestiżowe przedsięwzięcie redakcji magazynu Dobrze Mieszkaj. Poziom wydarzenia i prezentowanych produktów z roku na rok rośnie. Główna w tym zasługa twórców i ich produktów, którzy są co roku nagradzani i wyróżniani w 14 kategoriach. Mimo że mamy do czynienia z kolekcjami codziennego użytku, to czuć powiew kreatywności, odważnego podejścia do designu oraz ciągłego udoskonalania znanych produktów.

Jednym z takich wyróżnionych projektów okazała się nowa linia eleganckich umywalek RAVAK Ceramik Slim, które można zakupić w naszych salonach łazienek i płytek.

Profesjonalne jury (składające się ze 150 projektantów i architektów) nie miało łatwego zadania. Konkurs Dobry Design cieszy się coraz większą popularnością, a liczba zgłoszonych produktów (tj. 220) robi naprawdę spore wrażenie. Tym bardziej należą się słowa uznania

Umywalki Ceramic Slim a „Przestrzeń łazienki”


Bohaterki tego artykułu, czyli umywalki Ceramic Slim to nablatowe modele, które wyróżniają się przede wszystkim subtelnym wzornictwem, a zarazem trwałością materiału. Takie połączenie musiało zwiastować sukces – wyróżnienie w kategorii „Przestrzeń łazienki”, która była reprezentowana przez ponad 50 producentów.

Jak widać na załączonej realizacji, umywalki Ceramic Slim (w tym przypadku prostokątne) są kompatybilne z blatem podumywalkowym, tworząc spójną aranżację. Ciekawy efekt wizualny. Wprowadzenie do praktycznego pomieszczenia wielu ciekawych kolorów i form sprawia, że łazienka jest dużo przyjemniejsza w odbiorze. Lekkość, subtelność, doza wysublimowania, a jednocześnie funkcjonalna umywalka.


Jako że mamy do czynienia z cienkościenną ceramiką, świetnie współgra z fornirowanym blatem o naturalnej strukturze drewna, chociaż klasyczna opcja w lakierowanej bieli również niczego sobie. Dlatego przy aranżacji łazienki, warto myśleć bardziej holistycznie, planując odpowiednią szafkę pod umywalkę (polecamy model SUD), która zepnie tę aranżacyjną klamrę.


Umywalki Ceramic Slim dostępne są dwóch efektownych wzorach: Ceramic O i Ceramic R. Pierwszy z wymienionych to model owalny, który idealnie równoważy ostre kąty w pomieszczeniu, natomiast zaokrąglone linie działają kojąco na estetykę. Z kolei umywalki nablatowe Ceramic R (prostokątne) wpisują się w nurt prostych linii, a ich uniwersalność pozwala na obecność praktycznej w każdej łazience.