Kontakt
30/09/2023

Vitalle by Kludi – Poznaj unikalne baterie z kolekcji TAIL i VISE

aktualności Vitalle by Kludi

Podczas projektowania lub remontu łazienki niejednokrotnie stajemy przed trudną decyzją, od której zależeć będzie nasz komfort i samopoczucie każdego dnia. W końcu codziennie wiele razy skorzystamy z miski WC, umywalki czy baterii. I to właśnie na ostatniej kategorii dzisiaj się zatrzymamy.

Bateria – pozornie prosty wybór – ale czy na pewno?

Żywotność, wydajność, oszczędność – parametrów jest wiele.

Jak zatem wybrać najlepszą?

Odpowiedzią są nowe kolekcje baterii marki Vitalle by Kludi.

Dlaczego Vitalle by Kludi? Marka Vitalle, to wschodząca gwiazda w zakresie wyposażenia łazienek. Vitalle to młodość, świeżość i nowoczesny desing. Kludi natomiast to jeden z dobrze znanych i cenionych na rynku producentów baterii. Ta współpraca nie mogła się nie udać.

katalog vitalle

Owocem połączenia sił marek Vitalle i Kludi stały się dwie unikalne kolekcje baterii – kolekcja TAIL oraz kolekcja VISE. Poznajmy je.

Kolekcja TAIL – eleganckie baterie łazienkowe

TAIL to odpowiedź Vitalle na wszystkie aktualne trendy. Baterie z tej kolekcji to połączenie elegancji, minimalizmu, ale i nowoczesnego designu. Charakteryzują się smukłą sylwetką, delikatnie wygiętą wylewką oraz lekkim i modnym uchwytem w kształcie patyczka.


Przejdźmy jeszcze przez parametry techniczne. Baterie z kolekcji TAIL marki Vitalle by Kludi wykonane są z wysokiej jakości mosiądzu i wykończone eleganckim chromem. Warte podkreślenia są również aspekty ekologiczne – baterie te posiadają ogranicznik wypływu ciepłej wody, perlator kaskadowy Eco M oraz najwyższą klasę przepływu Z, co sprawia, że są one niezwykle oszczędne dla naszych kieszeni.

Kolekcja baterii TAIL marki Vitalle by Kludi obejmuje:

  • Baterie umywalkowe – w wersji wysokiej oraz niskiej
  • Baterię prysznicową
  • Baterię wannowo-prysznicową
  • Baterię kuchenną
  • Zestaw prysznicowy

Kolekcja VISE – klasyka w eleganckim wydaniu

Kolekcja VISE stanowi idealną propozycję dla eleganckich konserwatystów, ceniących sobie uniwersalizm i ponadczasowość. Baterie te wpasują się w każde wnętrze, nadając mu smaku i szykowności. VISE to prosta forma łącząca się z zaokrąglonymi liniami. Elegancka i stosunkowo niewielka sylwetka baterii idealnie współgra zarówno z dużą, jak i małą łazienką.

Baterie VISE wykonane są z mosiądzu i wykończone chromem. Tak jak i wcześniej wspomniane baterie TAIL, są bardzo ekologiczne i oszczędne – posiadają ogranicznik wypływu gorącej wody, ekologiczny perlator oraz - co najważniejsze - najwyższą klasę przepływu – klasę Z o przepływie 0,15 l/s.

Kolekcja baterii łazienkowych VISE od Vitalle by Kludi składa się z:

  • Baterii umywalkowej
  • Baterii bidetowej
  • Baterii prysznicowej
  • Baterii wannowo-prysznicowej
  • Baterii kuchennej

Kolekcje baterii TAIL i VISE marki Vitalle by Kludi to gwarancja jakości, niezawodności i oszczędności. Baterie te śmiało dołączają także do naszej kategorii eco&smart, będącej zapewnieniem ekologicznych i inteligentnych rozwiązań. Sprawdź obie kolekcje i odmień swoją codzienność.