Kontakt
02/06/2023

Mamy To! Nowy katalog Vitalle Już dostępny

Katalog Vitalle 2022

Nowy katalog Vitalle to ponad 100 stron inspiracji łazienkowych, która pomogą urządzić wnętrze w każdym stylu. Tym razem katalog - mając na uwadze środowisko naturalne i tak ważny dla naszej firmy Zrównoważony Rozwój - jest dostępny jedynie w wersji on-line. Sprawdź, jakie nowości dla Ciebie przygotowaliśmy, abyś mógł urządzić łazienkę swoich marzeń. A to jest możliwe!

Najnowszy katalog marki Vitalle to mnóstwo inspiracji (wizualizacje fotorealistyczne naszych projektantów), garść przydatnej wiedzy poradnikowej oraz istotne dane techniczne, które pozwolą dopasować konkretne produkty czy kolekcje) do Twojej łazienki. Wszelkie wymiary to podstawa, aby móc myśleć o metamorfozie łazienki.

MARKA VITALLE - CO MOŻNA O NIEJ POWIEDZIEĆ?

Marka Vitalle została stworzona zarówno dla amatorów ekspresowych 3-minutowych pobytów w łazience, jak i tych, którzy uwielbiają błogie lenistwo w pianie. Ci drudzy na pewno dorzucają do swoich rytuałów także 2 lampki wina. I my to szanujemy! A teraz jeszcze Vitalle ma nową stronę internetową, gdzie zostały zebrane wszystkie aktualne kolekcje, np. Lukka, Roana, Palo czy Spello, które kryją w sobie:

  • miski WC
  • umywalki
  • kabiny
  • brodziki
  • wanny

Każdy z nas jest inny i szuka czegoś wyjątkowego, stworzonego dokładnie w taki sposób, aby spełnić nasze małe łazienkowe marzenia. I tu wchodzi marka Vitalle! Może nie cała na biało, ale na pewno z energią, świetnym designem i czymś, co gra nam w duszy coraz bardziej - rozsądnym podejściem do kwestii zrównoważonego rozwoju.

Kompletna oferta produktów do stworzenia Twojej przestrzeni w łazience. Ceramika z wysokiej półki, baterie przyciągające spojrzenia gości, kabiny stwarzające cudowną przestrzeń kąpielową czy też wyszukane dodatki, które są kropką nad “i” każdej łazienki.

CO ZNAJDZIESZ W NOWYM KATALOGU VITALLE?

Każda strona katalogu wypełniona jest gotowymi rozwiązaniami, interesującymi i przydatnymi pomysłami, które mogą przygotować Cię na spotkanie z projektantem w jednym z salonów Sanpol (Wrocław, Kalisz, Poznań lub Zielona Góra). Teraz masz możliwość zaprojektowania łazienki za 1 zł, jeśli spełnisz warunki promocji. Sprawdź szczegóły i umów się tutaj na konsultację on-line lub stacjonarną. 

katalog vitalle

Katalog Vitalle jest przygotowany na wszelkie możliwe rozwiązania. W swoich zasobach skrywa zarówno kabiny prysznicowe, jak i wanny, różnorodne baterie łazienkowe, a także rozwiązania, które pozwalają oszczędzać wodę. Sprawdź, ile możesz rocznie zaoszczędzić, jeśli zdecydujesz się na odpowiednie produkty.

Katalog posiada wszystkie dostępne na ten moment produkty Vitalle wraz z podstawowymi danymi technicznymi. Produkty dzielą się na 14 kolekcji - 3 z ceramiką, 9 z bateriami łazienkowymi i elementami uzupełniającymi do nich, a także 1 kolekcja z kabinami i grzejniki.Zobacz też:

Vitalle by Kludi – Poznaj unikalne baterie z kolekcji TAIL i VISE
Zrównoważony rozwój w Sanpol – dla Ludzi, dla Ziemi
Vitalle - Nowa marka na rynku wyposażenia łazienek!