Kontakt
25/09/2022

Oto kompletny zestaw podtynkowy WC – postaw na stelaż Vitalle by Roca!

Oto kompletny zestaw podtynkowy WC – postaw na stelaż Vitalle by Roca!

Nowoczesna łazienka to już standard, a nie rozwiązanie dla nielicznych. Podczas aranżacji wnętrza stawiamy coraz częściej komfort użytkowania, gwarancję relaksu i nietuzinkowy design. Niniejszy zestaw podtynkowy Vitalle by Roca wpisuje się ten trend. W jego skład wchodzi stelaż podtynkowy oraz podwieszana miska WC (razem z deską wolnoopadającą slim), a możesz także dokupić – aby pasował stylistycznie do zestawu – elegancki przycisk spłukujący.

I to właśnie ten przycisk spłukujący (w tym przypadku czarny lub chromowany) jest jedynym widocznym elementem. I bardzo dobrze, ponieważ prezentuje godnie, jest łatwy w czyszczeniu i pasuje – ze względu na uniwersalne kolory – do każdej łazienki.

Zestaw podtynkowy Vitalle by Roca – dlaczego warto?

Przede wszystkim warto zainwestować w stelaż podtynkowy ze względu na wygodę użytkowania, oszczędność miejsca, łatwość pielęgnacji, a także estetykę wykonania (np. przyciski spłukujące ACTIVE ONE są eleganckie, uniwersalne i funkcjonalne). Całość realizacji (stelaż podtynkowy, miska WC z deską wolnoopadającą oraz wspomniany przycisk spłukując) pasuje do większości łazienek, ze względu na zastosowanie sprawdzonych kolorów. Biel, czerń czy srebro odnajdą się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej łazience.

Łazienka idzie z duchem czasu. Zaczyna dorównywać innym pomieszczeniom pod kątem designerskich aranżacji. Jeszcze kilka lat temu nie widywaliśmy kolorowych dodatków (roślin, obrazów), złotych baterii łazienkowych, tapet czy odpływów liniowych. Kiedyś standardem była stojąca miska WC, klasyczna spłuczka i nikt się nie zastanawiał, czy można inaczej. Po prostu tak było.

Dzisiaj producenci dają więcej możliwości projektantom. Wizualizacje fotorealistyczne są dużo bardziej różnorodne, ale jest jeden wspólny mianownik. Właśnie niniejszy stelaż podtynkowy. Symbol przemian, zarówno aranżacyjnych, jak i funkcjonalnych.

Stelaż podtynkowy Vitalle by Roca – dedykowany do zabudowy lekkiej bądź slim – ukrywa wszelkie zbędne elementy, a postawia na widoku jedynie przycisk spłukujący oraz miskę WC.

Miska WC wisząca + deska wolnoopadająca = komfort i funkcjonalność

Miska wisząca WC Vitalle by Roca wpisuje się w trend nowoczesnych łazienek, w których nowoczesność, funkcjonalność i estetyka odgrywają dużą rolę. Właśnie ten wygląd sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na model wiszący, pozbawiony widocznych rur czy złączy, które znamy z misek stojących. Miska – jako nieodzowny – element stelażu podtynkowego jest na pewno dużo bardziej eleganckim rozwiązaniem. Dzięki pomocy stelaża ukrywamy zbiornik spłukujący czy inne elementy montażowe, zyskując w ten sposób sporo miejsca. Nagle optycznie powiększamy wnętrze łazienki, jednocześnie nadając jej eleganckiej prostoty. Dlatego stelaże podtynkowe (np. ACTIVE ONE) sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, gdzie każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota.

Czarny czy chromowany? Dopasuj przycisk spłukujący do stylu łazienki

Przycisk spłukujący to w dużej mierze element funkcjonalny, ale nie tylko. Coraz więcej producentów (np. Vitalle) wprowadza do swojej ofert dodatkowe wersje kolorystyczne, takie jak czerń czy chrom, chyba najbardziej uniwersalne modele.

Przyciski – wbrew pozorom – to jeden z ważniejszych elementów designerskich, nie tylko w zestawie podtynkowym ACTIVE ONE Vitalle by ROCA, ale również w całej łazience, dlatego muszą pasować do stylu wnętrza.

Niniejsze modele przycisków to najpopularniejsze rozwiązania w ostatnim czasie. Przyciski dwudzielne – bo o nich mowa – pozwalają na spłukiwanie wody w dwóch różnych trybach. W tym przypadku fabrycznie jest ustawione na spłukiwanie 4,5/3 l, jednak istnieje opcja regulowania do 4/2 czy 6/3 l.

Zatem zestaw podtynkowy oszczędza sporo miejsca, jest łatwy w montażu (nie jest konieczne murowanie czy kucie), pasuje do aranżacji łazienki oraz – co ważne z perspektywy firma zaangażowanej w środowisko naturalne – oszczędza sporo wody, tym samym wpływając pozytywnie na misję zrównoważonego rozwoju.

Zobacz również:

Modna aranżacja 2022. Poznaj inspiracje i zobacz, jak urządzić łazienkę

Jak urządzić małą łazienkę 4m2 w bloku? Zobacz sprytne rozwiązania

Na jakiej wysokości umywalka? Sprawdź, jak zamontować umywalkę nablatową czy wiszącą

Akcesoria łazienkowe – wieszaki, uchwyty i inne przydatne elementy