Kontakt

Afriso - zawory mieszające, odpowietrzniki czy grupy pompowe

Polecane produktyArmatura grzewczaAutomatykaUrządzenia pomiaroweO Afriso

Polskie AFRISO to część międzynarodowej firmy założonej w Niemczech ponad 150 lat temu – z czego od 25 lat obecnej w Polsce.

Afriso zajmuje się projektowaniem, produkowaniem oraz dostarczaniem rozwiązań dla instalacji c.o. i c.w.u. Wprowadza do branży innowacyjne rozwiązania, takie jak kompletne, gotowe zestawy do kotłowni czy sprawdzone sposoby na cyrkulację c.w.u.

Przede wszystkim wyróżnia ich bliski kontakt z instalatorami. Oferują im program partnerski Drużyna A i wiodący na świecie kanał z poradami na YouTube.

 

Powiązane artykuły

Jaka grupa pompowa do podłogówki?

Ogrzewanie podłogowe cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoją wydajność i komfort użytkowania. W porównaniu do tradycyjnych systemów ogrzewania, takich jak grzejniki, ogrzewanie podłogowe zapewnia równomierne ciepło w całym pomieszczeniu, co jest nie tylko bardziej komfortowe, ale także bardziej efektywne energetycznie.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.