Kontakt

De Dietrich - piece gazowe czy pompy ciepła

Polecane ProduktyPompy ciepła Kotły gazoweO De Dietrich

BDR Thermea Poland Sp. z o.o. (do 2019 roku De Dietrich Technika Grzewcza) jest dystrybutorem urządzeń, obecnym na rynku w Polsce już ponad 20 lat.  
W skład oferty wchodzą nowoczesne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła, systemy solarne, klimatyzacja, rekuperacja, urządzenia hybrydowe. Sama marka De Dietrich ze swoją 334-letnią historią jest najstarszą marką w branży grzewczej na świecie, a logotyp rogu myśliwskiego, którym firma posługuje się do dzisiaj, jest również najstarszym znakiem towarowym na świecie.  
Grupa BDR Thermea, do której należy marka De Dietrich jest trzecim co do wielkości przedsiębiorstwem w Europie w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody. 

 

Powiązane artykuły

Kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny czy dwufunkcyjny - czym się różnią?

Chcesz kupić kocioł idealnie dopasowany do osobistych potrzeb czy oczekiwań Klienta? Sprawdź, czym się różni piec jednofunkcyjny od dwufunkcyjnego i sięgnij po najlepsze rozwiązanie. W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje.

Jakie ogrzewanie domu jest najtańsze? Pompa ciepła czy gaz?

Ogrzewanie domu jednorodzinnego to jeden z tych elementów inwestycji, który musi być odpowiednio zaplanowany. W ostatnich latach na placu boju pozostałe trzy rodzaje ogrzewania domu: nowoczesna pompa ciepła (wspomagana fotowoltaiką), kotły pelletowe 5 klasy (wykorzystujące biomasę drzewną) oraz standardowe ogrzewanie gazowe, które z racji skomplikowanej sytuacji na świecie traci na popularności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.