Kontakt

Tece - przyciski, stelaże oraz zestawy podtynkowe

Polecane produktyInstalacje tworzywoweOgrzewanie podłogoweStelaże podtynkoweOdpływy i syfonyO TECE

Bliskość to kwestia zrozumienia.

Pewne wsparcie w każdej sytuacji.
TECE to wiodący producent i dystrybutor rozwiązań, takich jak: stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, odwodnienia prysznicowe, a także systemy rurowe i ogrzewanie podłogowe. Asortyment marki to odpowiedź na potrzeby architektów oraz użytkowników w aranżacji łazienek. 60 lat doświadczenia oraz najwyższa jakość produktów sprawiają, że rozwiązania TECE cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.