Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Katowice

Punkt sprzedaży Sanpol w Katowicach znajduje się przy ul. Żelaznej 17D i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Żelazna 17D

40-851 Katowice

Telefony

(32) 23-78-420


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

1 kwietnia

1 maja

3 maja

30 maja

15 sierpnia

1 listopada

11 listopada

25 grudnia

26 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Nasz zespół

Rafał Jędrak

Doradca Klienta

+48 605 174 583
[email protected]

Promocje lokalne

Aktualne promocje

Sanpol Katowice (ul. Żelazna 17D) to punkt sprzedaży, który w swojej ofercie posiada głównie produkty związane z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Co znajduje się w ofercie punktu Sanpol Katowice?

W asortymencie znajdziesz m.in. rury, kształtki, pompy ciepła, armatura, kotły gazowe, grzejniki panelowe, pompy, instalacje z tworzyw, zbiorniki, rekuperacja i wiele innych.

Produkty w naszym punkcie sprzedaży są wysokiej jakości oraz pochodzą od sprawdzonych producentów na rynku, dzięki czemu gwarantujemy ich niezawodność oraz trwałość.

Sanpol Katowice - idealny sklep instalacyjny i hydrauliczny dla fachowców

Punkt sprzedaży Sanpol Katowice to idealne miejsce dla hydraulików i instalatorów, którzy mogą tam znaleźć wszystkie niezbędne elementy do profesjonalnych prac. Sklep jest również wartościowym źródłem wiedzy i pomocy - nie tylko jesteśmy miejscem zakupu towarów, ale i zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne.

W sklepie pracują specjaliści z doświadczeniem, którzy posiadają wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Gwarantujemy partnerstwo w codziennej pracy!

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

Rodzaje płatności w punkcie sprzedaży Sanpol Katowice: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.