Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
26/11/2020Chciałbyś zobaczyć jak komponują się ze sobą wybrane przez Ciebie elementy wyposażenia łazienki przed podjęciem ostatecznych decyzji zakupowych?

Chcesz uniknąć błędów w aranżacji wymarzonej łazienki?

Potrzebujesz pomocy projektanta przy tworzeniu swojej łazienki?


Nasi projektanci są dla Was

Skorzystaj z oferty naszych salonów i umów się na aranżację łazienki by uzyskać wizualizację fotorealistyczną. Dzięki specjalnemu programowi nasi projektanci stworzą dokładną i rzeczywistą wizję Twojej łazienki, tak byś mógł zobaczyć ją już w fazie projektowania.

Czym jest wizualizacja fotorealistyczna?

Wizualizacja fotorealistyczna to wykonywana przez Projektantów Sanpol koncepcja aranżacji łazienki, przygotowana w oparciu o parametry Twojego pomieszczenia, Twój ulubiony styl i w odpowiedzi na Twoje potrzeby.

Ujęte w aranżacji modele produktów są realnymi bryłami, które znajdą się w łazience. Stworzona w profesjonalnym programie wizualizacja, z odpowiednio dobranym światłem zapewni taki obraz, który trudno odróżnić od zdjęcia.


Jakie korzyści daje wizualizacja fotorealistyczna?

  • Wizualizacja fotorealistyczna przedstawia w przestrzeni i kolorze wybrane płytki, ceramikę łazienkową i inne elementy wyposażenia łazienki..
  • Wizualizacja fotorealistyczna pozwala na weryfikację czy nasz pomysł na łazienkę był trafiony.
  • Na etapie wizualizacji fotorealistycznej można określić czy ilość miejsca w łazience będzie wystarczająca, czy kompozycja kolorów będzie trafiona i zgodna z naszym gustem.
  • Dzięki darmowym aplikacjom na system: Android i iOS można zobaczyć wizualizację fotorealistyczną wysokiej jakości na swoim smartfon'ie czy też tablecie. (więcej informacji uzyskasz od naszych projektantów).
  • Dla klientów robiących zakupy w naszych salonach koszt wizualizacji fotorealistycznej może wynosić 1 zł
  • Chcesz otrzymać od nas wizualizację fotorealistyczną? Naszkicuj swoją łazienkę, nanieść odpowiednie elementy, opisz rysunek i wyślij, a nasi projektanci stworzą dla Ciebie gotowy projekt do realizacji. Kilka kroków, a efekt powalający. SPRAWDŹ
  • Szczegóły w regulaminieGALERIA WIZUALIZACJI FOTOREALISTYCZNYCH

Filtry