Kontakt

Kospel - Piece elektryczne, podgrzewacze i pompy ciepła

Polecane produktyPodgrzewacze wodyKotły elektryczneZasobniki i wymiennikiOsprzętO Kospel

Firma Kospel jest polskim producentem urządzeń grzewczych znanych w 50 krajach na 6 kontynentach. Oferuje pełen pakiet produktów spełniający całościowe zapotrzebowanie gospodarstw domowych na ogrzewanie i ciepłą wodę.  
Jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania produktów Kospel, a także ciągły rozwój, są potwierdzone certyfikatami. Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie, posiada 3 zakłady produkcyjne i zatrudnia blisko 700 pracowników. Procesy produkcyjne obejmują wytwarzanie części metalowych, plastikowych, elektroniki, malowanie, emaliowanie oraz montaż. 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.