Kontakt

Roca - umywalki, wanny czy miski WC

Polecane produktyMiski WCUmywalkiBaterie łazienkoweKabiny prysznicoweBrodziki prysznicoweWannyMeble łazienkoweO Roca

Ponad 100 lat historii i doświadczenia, które uczyniły nas światowym liderem.

Historia firmy rozpoczęła się w 1917 roku. To właśnie wtedy rodzina Roca rozpoczęła budowę pierwszego zakładu produkcyjnego w Gavà (Barcelona). Obecnie firma zatrudnia ponad 23 600 pracowników oraz prowadzi 78 zakładów produkcyjnych, na ponad 170 rynkach na pięciu kontynentach.

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki. W asortymencie firmy znajdują się elementy kompleksowego wyposażenie przestrzeni łazienkowej, takie jak: ceramika, meble łazienkowe, dodatki, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny (również modele z hydromasażem), kabiny prysznicowe, a także brodziki.

 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.