Kontakt
02/06/2023

Kategorie produktowe

O Wilo

Firma Wilo Polska to producent pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych i sanitarnych. 


Wilo Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Wilo SE z siedzibą w Dortmundzie, jednego z największych na świecie producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i do zastosowań komunalnych. 

Firma działa na rynku od 150 lat, posiada 70 oddziałów w Europie, Azji, Ameryce i Afryce oraz 15 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce. Europejskie centra produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Francji i we Włoszech. Wilo SE jest od wielu lat dumnym Partnerem klubu Borussia Dortmund.
 
Wilo Polska Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 28 lat. Będąc synonimem niemieckiej jakości, innowacji i tradycji inżynierskiej potwierdziła swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce zajmując wielokrotnie wysokie miejsca w różnych rankingach biznesowych. Została doceniona m.in. w rankingu Diamenty Forbesa 2011 oraz 2012, plasując się na najwyższej pozycji wśród firm ze swojej branży.

 

Powiązane artykuły

WILO-Rain 1: nowoczesna kompaktowa centrala deszczowa z automatycznym dopustem wody

Deficyt wody pitnej – z roku na rok – staje się coraz większym problemem. Dlatego wszelkie rozwiązania, które pozwalają na oszczędzanie tych szczególnych zasobów zawsze są mile widziane. Okazuje się, że nawet 50% dziennego zużycia wody w gospodarstwie domowym wcale nie musi pochodzić z sieci. Staje się tak za sprawą nowoczesnych urządzeń, np. centrali deszczowej Wilo-RAIN1.

Własna woda dzięki pompie głębinowej Wilo-Sub TWU 4

Pompa Wilo-Sub TWU 4 jest niezbędna do prawidłowego tłoczenia wody gruntowej, a także nawadniania większych powierzchni. Jest ona zarówno niezawodna w działaniu, jak i ekonomiczna. Jej właściwości są nieocenione zwłaszcza w sytuacji, kiedy poziom lustra wody znajduje się poniżej 8 metrów.