Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
03/07/2020

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów 2020 we Wrocławiu i Poznaniu!

targi wroclaw poznan

Z przyjemnością informujemy, że nasz Salon Łazienek i Płytek będzie gościł na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się we Wrocławiu (7-8 marca) oraz w Poznaniu (14-15 marca). Więc jeśli myślisz o kupnie nowego mieszkania lub chcesz przeprowadzić kompleksowy remont w łazience, będziemy na Was czekać z profesjonalnymi doradcami oraz kreatywnymi projektantami.

Nie trzeba odkładać planów stworzenia wymarzonej łazienki na później. Wiosna jest idealnym momentem na zmiany, a Targi Mieszkań i Domów doskonałym miejscem, gdzie możesz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące urządzania wnętrz.

Miło nam poinformować, że zarówno we Wrocławiu (Hala Stulecia), jak i Poznaniu (Międzynarodowe Targi Poznańskie) zaprezentujemy różne podejścia do aranżacji łazienki, koncentrując się na kompleksowym urządzeniu. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego wszelkie pytania odnośnie wykorzystywanych materiałów czy producentów są jak najbardziej wskazane.

Jeśli cenisz swój czas, a przeglądanie setek ofert i kolejnych wyszukiwarek jest zbyt męczące, to warto załatwić sprawę kompleksowo w jednym miejscu, mając do dyspozycji profesjonalnych doradców, którzy każdego dnia spotykają się z różnymi wymaganiami, budżetami i oczekiwaniami odnośnie stylu wykończenia łazienki. Dlatego poniższa wizualizacja fotorealistyczna (prawda, że wygląda jak zdjęcie łazienki?) jest tylko jednym z przykładów. Inne nasze inspiracje znajdziesz pod tym linkiem.

Każda aranżacja jest dostosowywana do potrzeb konkretnego Klienta. Zawsze szukamy alternatywnych rozwiązań, aby efekt końcowy spotkał się z ostateczną akceptacją.

Jeżeli akurat przymierzasz się do urządzenia mieszkania, pewnie masz wiele pytań, które Cię nurtują. Z przyjemnością przejdziemy przez wszystkie, udzielając stosownych wskazówek.

Gdzie można nas znaleźć?

Wrocław – Hala Stulecia, 7-8 marca, stoisko J12

Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie, 14-15 marca, stoisko F18