Kontakt

Salon Sanpol Wrocław

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Sanpol we Wrocławiu, gdzie znajdziesz szeroki wybór łazienek i płytek. Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do soboty, a nasi doświadczeni fachowcy oraz projektanci służą radą na każdym etapie aranżacji łazienki. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu, począwszy od pomysłu na stworzenie wymarzonej łazienki, poprzez dobór odpowiednich materiałów, aż do pomocy przy realizacji projektu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie pomogą Ci w dopasowaniu najlepszych rozwiązań do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie z jednym z naszych projektantów, możesz zrobić to za pośrednictwem naszej strony internetowej projektowanie, telefonicznie lub osobiście w naszym salonie. Nasi projektanci służą pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej łazienki oraz zapewniają kompleksowe doradztwo na każdym etapie procesu. Zachęcamy również do kontaktu w sprawie zakupu, projektowania, wyceny czy konkretnego zamówienia. Nasz zespół z przyjemnością udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej łazienki.


ul. Krokusowa 2

55-040 Bielany Wrocławskie

Telefon

(71) 37-08-750


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 10:00 - 18:00

Soboty : 10:00 - 14:00


Zamknięte:

24 grudnia

31 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

*pole wymagane

Opinie naszych klientów

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów sprzedaży. Na miejscu możesz porozmawiać z doradcą lub projektantem. Chętnie oprowadzimy Cię po naszej ekspozycji, gdzie znajdziesz wiele produktów renomowanych producentów.

Zainspiruj się!

Odwiedź naszą strefę inspiracji i znajdź wizualizację dopasowaną do Twojego stylu. Później razem z projektantem możesz stworzyć łazienkę, o jakiej zawsze marzyłeś.

Ankieta stylu

Sprawdź nasze porady

Zastanawiasz się nad tym, jak wyczyścić kabinę prysznicową? Chcesz się dowiedzieć, jak można urządzić małą łazienkę? Zapoznaj się z naszymi poradami i bądź na bieżąco.

NA JAKIEJ WYSOKOŚCI POWINNA BYĆ ZAMONTOWANA MISKA WC?

Prawidłowy montaż toalety zapewnia wygodę użytkowania. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka wysokość miski WC od podłogi będzie optymalna, postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ 4M2 W BLOKU?

Kupiłeś mieszkanie w bloku, a Twoja łazienka ma powierzchnię 4 m²? Nie obawiaj się – aranżacja nawet tak niewielkiej przestrzeni jest jak najbardziej możliwa.

KABINA PRYSZNICOWA I BRODZIK – KUPOWAĆ RAZEM CZY OSOBNO?

Wybór kabiny prysznicowej i brodzika to fundament. Od tego powinniśmy rozpocząć urządzenie każdej łazienki.

Nasze marki

Skorzystaj z pozostałych narzedzi do zaprojektowania swojej wymarzonej łazienki

Jaki jest Twój styl łazienki?


Jak wygląda Twoja łazienka

Salon łazienek i płytek Sanpol

Wizyta w salonie łazienek Sanpol we Wrocławiu to doskonała okazja ku temu, by zainspirować się ekspozycją i urządzić komfortową, a jednocześnie funkcjonalną, nowoczesną łazienkę. Profesjonalny zespół z chęcią pomoże Klientom w zakresie aranżacji łazienki, udzielając kompleksowego wsparcia w doborze armatury. Sanpol oferuje też montaż zakupionych produktów.

W ofercie salonu łazienkowego Sanpol mieszkańcy Wrocławia znajdą wyselekcjonowane produkty od uznanych producentów. Poszczególne propozycje w asortymencie tworzą harmonijną całość, co można zaobserwować w ekspozycjach łazienkowych. W ofercie dostępne są między innymi takie produkty jak:
 

W ofercie znajdą Państwo między innymi:

Zakupy w salonie łazienek Sanpol we Wrocławiu to inwestycja, która pozwala na spokojne i komfortowe użytkowanie łazienki przez lata. Firma oferuje korzystną cenę oraz profesjonalną usługę, która uwzględnia także wizualizację 3D przyszłej łazienki.

 

Reklamacje 

Jeśli chcesz zgłosić reklamację, prosimy o pobranie formularza reklamacyjnego  i przesłanie go na adres Działu Obsługi Posprzedażowej: [email protected]. Reklamację możesz złożyć także bezpośrednio u producenta. 

Dostawy 

Chcesz odebrać towar osobiście? Wolisz, żebyśmy my dowieźli Twój towar? Zapoznaj się z zasadami dostawy  i wybierz najdogodniejszą dla Ciebie opcję.