Kontakt

Sanpol
dla instalatora

Korzyści z konta na Sanpolprofi:

 • Ekspresowa realizacja zamówień

  Informacja o aktualnych stanach magazynowych. Ponadto istnieje możliwość odbioru towaru następnego dnia w punktach handlowych Sanpol.

 • Szeroki
  asortyment

  W ofercie Sanpol.pl znajdziesz pond 40 tys. artykułów, które obejmują różne dziedziny i kategorie produktów. Każdy z nich jest dokładnie opisany, z dołączonymi zdjęciami, certyfikatami i danymi technicznymi, co pomaga w dokonaniu najlepszego wyboru.

 • Łatwe wyszukiwanie towaru

  Zaawansowana wyszukiwarka artykułów. Dostępne filtry dopasowane do grup produktowych, możliwość wybrania filtrów nowości i produktów z wyprzedaży.

 • Historia
  zakupów

  Historia zamówień (oferty od handlowca oraz fakty). Możliwość podglądy aktualnych limitów i sald, a także list i statusów zgłoszeń reklamacyjnych.

Jak zacząć na platformie Sanpolprofi?

Polecają nas profesjonaliści!

Nic prostszego! Wystarczy że klikniesz poniższy przycisk i zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracji na platformie.

"Chcę przedstawić moja opinię dotyczącą współpracy z fimą Sanpol. Jeżeli chodzi o wycenę materiałów to jest natychmiastowa. Dostawy towarów są z dnia na dzień. Obsługa w Sanpol jest miła i sprawnie obsługująca klientów. Za zakupy zbieram punkty, które wymieniam potem najczęściej na urządzenia i maszyny do pracy. "

WJ

"Współpraca bardzo dobra, nastawiona na załatwienie tematu szybko i rzetelnie. Handlowcy pomocni w uzyskaniu odpowiedzi w danym zagadnieniu. Towar dojeżdża kompletny w miarę szybko bez zbędnej zwłoki i pomyłek. Ofertowanie oraz ceny przyzwoite, rynkowe z możliwością negocjacji. "

JMR

"Bardzo lubię zaglądać do SANPOL-u po materiały, bo jest tam super atmosfera, fachowa obsługa, dobry dostęp do kształtek, a jeśli potrzebuje coś niestandardowego - mam to na drugi dzień. Po godzinach pracy sklepu zawsze mogę sprawdzić dostępność i cenę na fajnej platformie."

Stymar

Nasze marki

Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość produktów w naszym asortymencie.
Sprawdź dostępne marki i postaw na sprawdzone rozwiązania!

Nasze kategorie produktowe

Sprawdź nasze najpopularniejsze kategorie produktowe, które składają się na kompleksową ofertę.
W jednym miejscu możesz zamówić zarówno pompy ciepła, kotły gazowe, jak i stelaże podtynkowe.

Dlaczego warto?

SZEROKI ASORTYMENT

W ofercie Sanpol.pl znajdziesz ponad 40 tys. artykułów, które obejmują różne dziedziny i kategorie produktów. Każdy z nich jest dokładnie opisany, z dołączonymi zdjęciami, certyfikatami i danymi technicznymi, co pomaga w dokonaniu najlepszego wyboru.

EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zawsze możesz liczyć na szybką realizację swoich zamówień. Dzięki aktualnym stanom magazynowym i efektywnym systemom logistycznym, większość zamówień jest realizowana już następnego dnia.

INDYWIDUALNE CENY

Na Sanpol.pl ceny są dostosowywane do indywidualnych warunków handlowych każdego klienta, uwzględniając aktualne rabaty. Dzięki temu masz pewność, że zawsze otrzymujesz najkorzystniejszą ofertę

Sanpol to lider w dostarczaniu produktów najwyższej jakości dla sektora instalacyjno-grzewczego, pomaga rozwijać biznesy. Z naszym zespołem doświadczonych doradców i zasobem wiedzy, wspieramy naszych klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji biznesowych.

ZAREJESTRUJ SIĘ