Kontakt
03/10/2023

Wrocław

Eskpozycja : 600m2

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Sanpol we Wrocławiu, gdzie znajdziesz szeroki wybór łazienek i płytek. Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do soboty, a nasi doświadczeni fachowcy oraz projektanci służą radą na każdym etapie aranżacji łazienki.

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu, począwszy od pomysłu na stworzenie wymarzonej łazienki, poprzez dobór odpowiednich materiałów, aż do pomocy przy realizacji projektu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie pomogą Ci w dopasowaniu najlepszych rozwiązań do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie z jednym z naszych projektantów, możesz zrobić to za pośrednictwem naszej strony internetowej https://projektowanie.sanpol.pl/, telefonicznie lub osobiście w naszym salonie. Nasi projektanci służą pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej łazienki oraz zapewniają kompleksowe doradztwo na każdym etapie procesu.

Zachęcamy również do kontaktu w sprawie zakupu, projektowania, wyceny czy konkretnego zamówienia. Nasz zespół z przyjemnością udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej łazienki.

W salonach Sanpol gwarantujemy profesjonalną obsługę, wysoką jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i razem stworzenia wymarzonej łazienki!

Na naszej stronie internetowej http://www.sanpol.pl/wycena znajdziesz krótką instrukcję, jak złożyć zapytanie ofertowe.

Nasi doradcy Klienta oraz projektanci są dostępni w godzinach pracy (tj. poniedziałek – piątek 10:00-18:00; Sobota 10:00-14:00).

Sprzedaż, wyceny, zamówienia: 605 175 857; 605 175 840, email: salon.wroclaw@sanpol.pl

Wyceny on-line: TUTAJ lub salon.wroclaw@sanpol.pl

Dostawy: 605 175 857; 605 175 840 salon.wroclaw@sanpol.pl

Projekty: 605 175 309 projektant.wroclaw@sanpol.pl

Projektowanie on-line: TUTAJ lub projektant.wroclaw@sanpol.pl

Wszystkie sprawy można realizować również na adres salon.wroclaw@sanpol.pl i pod nr tel. 605 175 857

Potrzebujesz pomocy w projektowaniu swojej łazienki? Nie ma problemu! W naszym salonie możesz otrzymać profesjonalne rady dotyczące kompletnego wyposażenia łazienki od kafelek po armaturę. Doświadczeni fachowcy służą pomocą na każdym etapie projektowania oraz remontu pomieszczenia.

Wizyta w salonie łazienek Sanpol we Wrocławiu to doskonała okazja ku temu, by zainspirować się ekspozycją i urządzić komfortową, a jednocześnie funkcjonalną, nowoczesną łazienkę. Profesjonalny zespół z chęcią pomoże Klientom w zakresie aranżacji łazienki, udzielając kompleksowego wsparcia w doborze armatury. Sanpol oferuje też montaż zakupionych produktów.

W ofercie salonu łazienkowego Sanpol mieszkańcy Wrocławia znajdą wyselekcjonowane produkty od uznanych producentów. Poszczególne propozycje w asortymencie tworzą harmonijną całość, co można zaobserwować w ekspozycjach łazienkowych. W ofercie dostępne są między innymi takie produkty jak:

Zakupy w salonie łazienek Sanpol we Wrocławiu to inwestycja, która pozwala na spokojne i komfortowe użytkowanie łazienki przez lata. Firma oferuje korzystną cenę oraz profesjonalną usługę, która uwzględnia także wizualizację 3D przyszłej łazienki.

Kontakt

Zapraszamy
Pn-Pt 10.00-18.00; Sob 10.00-14.00
Odbiór towaru
Pn-Pt 10.00-18.00; Sob magazyn nieczynny, brak możliwości odbioru towaru
Adres
ul. Krokusowa 2 Bielany Wrocławskie , 55-040
Tel
71/ 37-08-750
Email
salon.wroclaw@sanpol.pl

Mapa